Markalarımız – IMI-Heimeier

imi-heimeier

Termostatik Kontrol

IMI Hydronic Engineering termostatik kontrol konusundaki geniş ürün programını daha da büyütmek için yeni teknolojilere dönük sürekli araştırma ve geliştirme içindedir.

Termostatik vana grubumuzda 120 farklı vana gövdesine monte edilebilen 40’dan fazla termostatik kafa bulunmaktadır. Ayrıca geniş aktüatör seçenekleri, oda termostatları, özel fittingleri kontrol ve kesme vanaları ile hemen her talebe uygun bir çözümümüz mevcuttur.

Bu ürün çeşitliliği akla gelebilecek her ihtiyaca göre optimum çözüm bulmamıza olanak sağlar. IMI Hydronic Engineering müşterilerin diğer ısıtma sistemi komponentleri ile ilgili taleplerine de uygun ürünler sunar. Örneğin, kompakt tip radyatörler için geliştirilen ilk termostatik kafa olan VD sadece teknik değil, mükemmel tasarımından ötürü kullanıcıların evlerinde sahip olmak istedikleri şık tasarım ve kullanım özelliklerine de sahiptir.

Termostatik Kafa ve Vana Gövdeleri

Sıvı dolu termostat. Yüksek ayar kuvveti, minimum histeresiz, optimum kapanma süresi. Küçük tasarım ayar farklarında (<1 K) dahi stabil ayar davranışı. EnEV ve/veya DIN V 4701-10’a uygun. Düşük uzunluk ve çap. Skalalı beyaz volan RAL 9016. Tüm HEIMEIER termostatik vana gövdelerine ve çekirdek üst kısmı M 30 x 1,5 olan entegre vanalı radyatörlere monte edilebilir.

E-Pro zaman adaptörü ile oda sıcaklığı, zahmetli bir programlama olmadan zamana bağlı olarak ayarlanabilir.

Eclipse

Termostatik radyatör vanası Eclipse aşırı debiyi engelleyen eşsiz entegre debi limitörüne sahiptir. Gerekli debi miktarı direkt olarak vana üzerinden ayarlanabilir. Sistemde yük değişiklikleri olsa bile – diğer vanaların kapanması veya sabah devreye girmesi durumunda – ayarlanan debi aşılmaz. Fark basınçtan bağımsız olarak vana debiyi kontrol eder. Böylece ayar değerini belirlemek için karmaşık hesaplamalara ihtiyaç duyulmamaktadır.

Otomatik debi limitlemeli termostatik radyatör vanası

eclipse

Multilux 4-Set

İki nokta bağlantılı, düz ve köşe tip, 2 borulu ya da 1 borulu sistemlerde R1/2 ve G3/4 radyatör bağlantısı

multilux

Multilux 4 – Set, 2 borulu ve 1 borulu sistemlerde, banyo radyatörleri, universal radyatörler, gibi alçak 2 nokta bağlantılı radyatörlere bağlanır. Merkezden merkeze bağlantı mesafesi 50 mm. Multilux 4 – Set köşe veya düz montaj için uygun olup, termostatik kafa sağ veya sol tarafa monte edilebilir. Sağ tarafa montaj için, termostatik çekirdek kapama çekirdeği ile yer değiştirmelidir.

English