7/24 İletişim Desteği

E-Katalog

E-Posta

Arayın

AOSMITH

A.O. Smith firması, 1874 yılında Amerika, Milwaukee şehrinde kurulmuş, yenilikçi yaklaşımı ve birçok sektörde kendi geliştirdiği teknolojilerini tüm dünyaya kabul ettirmiştir. Bunlar içerisinde dünyada ilk olarak A.O. Smith tarafından kullanılan ark kaynağı, metal endüstrisine büyük bir ivme kazandırmıştır. Yine ilk olarak A.O. Smith tarafından geliştirilen ve ürettiği ısıtıcı cihazlarda kullandığı cam kaplama teknolojisi ısıtma sektörü için bir devrim niteliğindedir. A.O. Smith bugün dünya üzerinde 25 ülkede yaklaşık 16.200 çalışanı ile hizmet vermektedir.

Firmamızın faaliyet alanları içerisinde, endüstriyel amaçlı su arıtımı ve şartlandırılması özellikle medikal ve elektronik endüstrisinde ihtiyaç duyulan özel nitelikli saf suların elde edilmesi ile birlikte evsel ve endüstriyel atık su arıtımı konularında proje ve mühendislik hizmetleri bulunmaktadır.

A.O. Smith Su Teknolojileri A.Ş. gerek teknik gerekse ekonomik açıdan bütün müşterilerinin faydalanabilmesi için kendi teknoloji ve tecrübesini; Türk pazarının mevcut yerel organizasyonu, tecrübeli proje ve teknik servis elemanları, laboratuvar ve danışmanlık hizmetleri ile birleştirmektedir.

İletişim

İletişimde Kalın


    ATLAS TEKNİK TESİSAT MALZEMELERİ TAAHHÜT SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

    Ferhatpaşa Mahallesi 17.Sokak No:104 34888 Ataşehir/İstanbul

    +90 (216) 651 5137

    info@atlasteknik.com

    Copyright © Atlas Teknik 2023