7/24 İletişim Desteği

E-Katalog

E-Posta

Arayın

CPS1230 Pano Koruması  

Ürün Çeşitleri

CPS 1230 yangın söndürme sistemleri, 3M™ ile Novec™ 1230 yangın söndürme maddesi kullanarak korunacak panolardaki yangınlarla mücadele eder. Novec1230 aşındırıcı veya elektrik iletken değildir, kalıntı bırakmaz ve çevre dostudur. CPS 1230 yangın söndürme sistemi, ilgili besleme ile söndürme nozulu hatları, yangın söndürme silindiri ve yangın algılama ve söndürme kontrol sisteminden oluşur. Bir sistem, elektronik ve elektrikli bileşenleri olan en fazla iki panoyu korur.

CPS1230 Pano Koruması Kataloğumuzu Buradan İndirebilirsiniz.

E-Katalog

CPS 1230 yangın söndürme sistemleri bir yangın durumunda sadece panonun kendisini korumakla kalmaz aynı zamanda yangının civardaki diğer cihazlara sıçramasını da önler. Bu sistemler birçok durumda ideal yangından korunma çözümüdür. Örneğin:

 • Düşük voltajlı şalt sistemlerindeki şalt panoları
 • Ürün ve hizmet otomatları

Yangın Algılama ve Kontrol Teknolojisi

Her bir korunan pano duman dedektörleri tarafından izlenir. Duman dedektörleri bir yangının ilk aşamalarında yangın algılama ve söndürme kontrol paneline bir sinyal iletir. Kontrol paneli, daha sonra panonun enerji beslemesinin kapatılma işlemini başlatır ve yangın söndürme maddesinin kabin içine akabilmesini sağlamak amacıyla yangın söndürme maddesi silindirinin elektrikli tetikleme cihazını kontrol eder.

Aynı zamanda bir alarmı tetikler ve isteğe bağlı olarak bir sinyali sürekli olarak insanların bulunduğu bir noktaya iletir.

İletişim

İletişimde Kalın


  ATLAS TEKNİK TESİSAT MALZEMELERİ TAAHHÜT SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

  Ferhatpaşa Mahallesi 17.Sokak No:104 34888 Ataşehir/İstanbul

  +90 (216) 651 5137

  info@atlasteknik.com

  Copyright © Atlas Teknik 2023