7/24 İletişim Desteği

E-Katalog

E-Posta

Arayın

Su Sisi sistemleri  

Ürün Çeşitleri

Viking’in düşük basınçlı su sisi teknolojisi, sprinkler ile korunumun faydalarını, düşük basınçlı su sisi sistemlerinin su ve yerden tasarruf sağlayan yönleriyle bir araya getirir. 

Düşük basınçlı su sisi sistemleri, geleneksel bir sprinkler sistemine göre çok daha küçük su damlacıkları üretir. Bu daha küçük damlacıklar yangını soğutabilir ve büyümesini kontrol etmekte etkilidir. Düşük basınçlı su sisi, bina sahiplerine ve yangından korunma konusunda karar vericilere finansal, çevresel ve operasyonel faydalar sağlayabilir. 

Su sisi teknolojisi, suyun fiziksel özelliklerini klasik sulu yangın söndürme sistemlerinden daha verimli bir şekilde kullanır. Su, artan çalışma basınçları altında özel nozullar ve sprinkler aracılığıyla çok ince bir sprey şeklinde yayılır. Sonuçta daha büyük bir toplam su yüzeyi elde edilerek ısıyı emmesi ve daha hızlı buharlaşması sağlanır. Soğutma ve boğma etkisi, minimum miktarda su kullanarak özellikle etkili yangın söndürmeye izin verir. 

Viking iki tür düşük basınçlı su sisi sistemi sunmaktadır: ticari binalar için EconAqua ve endüstriyel riskler için ProCon. 

EconAqua serisi, ofis binaları, oteller, yeraltı otoparkları ve benzer yangın tehlikesi sınıfına giren binalarda çok verimli bir yangınla mücadele yöntemi sunmak için yenilikçi düşük basınçlı su sisi teknolojisini kullanır. İnsanlar, varlıklar ve çevre 7/24 korunmaktadır. 

ProCon serisi de düşük basınç teknolojisini esas almaktadır. Bu sistemler, bantlı konveyörler, dizel acil durum güç jeneratörleri, makine alanları, buhar türbinleri ve jeneratörleri gibi kapalı olmayan ekipmanlar, kablo kanalları, kanallar ve kablo dağıtım odaları da dahil olmak üzere birçok ciddi yangın riskinin üstesinden gelebilecek kadar esnektir. 

Su Sisi Sistemleri Kataloğumuzu Buradan İndirebilirsiniz.

E-Katalog

İletişim

İletişimde Kalın


    ATLAS TEKNİK TESİSAT MALZEMELERİ TAAHHÜT SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

    Ferhatpaşa Mahallesi 17.Sokak No:104 34888 Ataşehir/İstanbul

    +90 (216) 651 5137

    info@atlasteknik.com

    Copyright © Atlas Teknik 2023